FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 5806010
nr 580 6010
ROCKING CHAIR
Funkis, flätad, slitage, skador.
Funkis, flätad
Condition: slitage, skador
100
SEK 1900
Monday April 27 2009
at 17:10:54
100 kr
200 kr
600 kr
300 kr
450 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
6
1.200 kr
6
1.300 kr
7
1.800 kr
8
1.700 kr
8
Apr 27
TEMA 20- & 30-tal
Typiskt för funkismöbler är avsaknaden av onödiga detaljer.
Read more about TEMA 20- & 30-tal